Android Gta 5 Apk indir – Grand Theft Auto 5 Mobile Apk

Android Gta 5 Apk indir – Grand Theft Auto 5 Mobile Apk

LisansÜcretsiz / Satınalma
Dilİngilizce / Türkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
71 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Android Gta 5 Apk indir - Grand Theft Auto 5 Mobile Apk

GTA 5 Mobil Apk indir
Grand theft auto serisinin merakla beklenen son oyunu GTA 5’in pc sürümünün yayınlanmasının ardından gözler android tarafına çevrildi. Üst düzey grafik ve oyun deneyimi sağlayan gta 5 bilgisayar sürümü kısa zamanda tüm ilgiyi üzerine çekmiş durumda. Rockstar Games yüksek ilgi sonrasında beklenen android sürümünüde oyuncuların kullanımına sundu. Bilgisayar sürümünün tamamen aynısı olan gta 5 apk bilgisaarınız yanında olmadığı anlarda gta keyfi yaşamanızı sağlayacak.

Android Gta 5 Apk indir - Grand Theft Auto 5 Mobile Apk

Gta serisinin son oyunu gran theft auto 5 de gelen yeniliklerin en başında 3 farklı karakterin bulunması. Oyunda her karakter kendine has özellikleri ve özel yetenekleri bulunuyor. Karakterlerin isimleri; Trevor, Franklin ve Michael. Oyun harika kurgusu sayesinde görevleri yaparken bazen 3 karekterle birlikte iş birliği yapacak bazense sadece belli bir karakterle yapabileceksiniz.

Gta 5 apk indir de dikat çeken özelliklerden bir diğeri de gta 4 de kaldırılan hava araçlarının yenilenerek tekrar oyuna dahil edilmesi. Gta 5 ile birlikte yeniden helikopter ve uçak kullanabilecek, hava saldırıları gerçekleştirebileceksiniz.

Android Gta 5 Apk indir - Grand Theft Auto 5 Mobile Apk

Oyunda grafik yapısı bakımından da büyük bir ilerleme kaydedilmiş durumda. Hd ve gerçekçi grafikleriyle de oyun tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Tabi ki bu kadar kaliteli grafiklere sahip bir oyunu sıkıntısız ve kasmadan oynayabilmek içinde üst düzey özelliklere sahip bir cihaz gerekli. Orta düzey özelliklere sahip cihazınızdaa gta 5 apk indir donmadan oynayabilmek için ayarlar bölümünden grafik ayarlarını düşürebilirsiniz. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz…

71 kez indirildi